GÜNCEL SPOR HABERLERİ

Beşiktaş’tan Ante Rebic Hamlesi

Beşiktaş’tan Ante Rebic Hamlesi

Beşiktaş’tan Ante Rebic Hamlesi. Beşiktaş, AC Milan’ın kenarda bekleyen oyuncusu Ante Rebic için harekete geçti. Türk Süper Lig ekibi, Rossoneri ile görüşmelere başladı. Türk medyasına göre, SportsDigitale tarafından aktarılan bilgilere göre, Beşiktaş, 29 yaşındaki futbolcu için bir kiralama teklifi sundu. Rebic, Stefano Pioli’nin projesinde arka planda yer alıyor.

Geçtiğimiz sezon Milan’da sıralamada geriye düşen Rebic, genellikle yedek kulübesinde oturdu. Hırvatistan milli takımının da önemli bir parçası olan Rebic, tüm turnuvalarda 31 maçta sadece üç gol atabildi.

Bu performansıyla Rebic, milli takım şanslarını da zora soktu. Euro 2024’ün yaklaşmasıyla Rebic, düzenli bir ilk 11 şansı bulabileceği bir takıma gitmek için çaresizlik içinde. Beşiktaş, ona İtalya’dan kaçış yolu sunmaya hazır, ancak sadece kiralık olarak.

Milan, yeni gelenler için yer açmak için birkaç hücum oyuncusunu göndermek istiyor. Noah Okafor, San Siro’da bir sözleşme imzalamak için çok yakın. Villarreal’in yıldızı Samuel Chukwueze de yakında takıma katılacak, çünkü Rossoneri İspanyollarla uzun süredir devam eden görüşmelerde bir ilerleme kaydetti.

Kadroda şişkinliği önlemek için Milan, ayrıca oyuncu çıkarmak üzerinde çalışıyor. Rebic, yeni gelenlere yer açmak için ilk aday. Ancak o, Pioli’nin takımından ayrılması beklenen tek hücum oyuncusu değil. Charles De Ketelaere ve Junior Messias da risk altında.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir