GÜNCEL SPOR HABERLERİ, Futbol, Genel, Spor Haberleri

Dele Alli’den haber var!

Dele Alli'den haber var!

Dele Alli’den haber var! Beşiktaş’ın eski yıldızı Dele Alli son zamanlarda yaşadığı sakatlıklar sebebiyle eski günlerine dönüş yapamadı. Fakat şimdi İngiliz yıldız ile alakalı olumlu sözler söylendi.

Beşiktaş 2022 sezonunda Everton’dan Dele Alli’yi kiralamıştı. Fakat İngiliz yıldız siyah beyazlı takımda bir türlü isteneni verememişti. Yıldız futbol üst üste yaşadığı sakatlıklardan ötürü sürekli sahalardan uzak kaldı. Kimse Dele Alli’nin üst seviye bir oyuncu olacağına inanmazken, Everton teknik direktörü Sean Dyche’tan sürpriz açıklamalar geldi.

İngiltere Premier Lig’de 15.haftada oynanacak olan Everton – Newcastle United maçı öncesinde açıklama yapan Everton teknik direktörü Dele Alli’nin kendini iyi hissettiğini belirtti.

Everton teknik direktörünün yaptığı açıklamalar şu şekilde ‘’ Dele Alli iyiye gidiyor. Spor bilimleri ve fitness antrenörleriyle beraber sahalara geri döndü. Antrenmanlara da başladı fakat henüz takımla beraber çalışmıyor. Umarım önümüzdeki haftalarda yavaş yavaş uyum sağlar ve kadroya girer.’’ Açıklamalarında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir