Uncategorized

Mbaran’ dan 3′ lü Kombine

17 ŞUBAT 2022
PSV Eindhoven – Maccabi Tel Aviv FC MAÇ TAHMİNİ
UEFA Konferans Ligi son 16 mücadelesi ilk ayağında PSV Tel Aviv ile karşı karşıya geliyor. PSV UEFA Avrupa Ligi B grubunda son hafta maçında Sociedad karşısında 3-0 lık skorla mağlubiyet yaşayarak , konferans ligine düşerken, Tel Aviv ise Konferans ligini 2.sırada bitirerek play off turuna adını yazdırmayı başardı. PSV sahasında oynayacağı ilk ayak mücadelesini kazanarak işini sağlama almak isteyecektir.
MS : PSV Kazanır

BETNANO ORANI : 1.30

SAAT :  20.45

mBARAN


Olympique de Marseille – Qarabag MAÇ TAHMİNİ
UEFA Konferans Ligi son 16 mücadelesi ilk ayağında Marsilya sahasında Qarabağ ile karşı karşıya geliyor. Marsilya UEFA Avrupa liginde grubunu 3.sırada bitirerek konferans ligine düşerken, Qarabağ ise konferans ligi H grubunda 11 puanla 2.olarak adını play off turuna yazdırdı. Marsilya bu turun favorisi konumunda ve turun ilk ayağında hata yapmak istemeyecektir.
MS: Marsilya Kazanır
BETNANO ORANI:  1.32
Maç Saati:  23.00
MBARAN


Leicester City – Randers FC MAÇ TAHMİNİ
UEFA Konferans Ligi son 16 mücadelesi ilk ayağında Leicester evinde Randers’ı ağırlıyor. Leicester UEFA Avrupa ligi C grubunda 8 puanla grubunu 3.sırada tamamlayarak konferans ligine düşerken, Randers takımı konferans ligi d grubunu 2.sırada tamamlayarak adını play off turuna yazdırdı. Leicester City rakibine göre çok iyi bir takım ve bu maçta 1.5 üstü takım gol barajını aşacaktır.
MS: Leicester City Toplam Takım Golü 1.5 Üstü
BETNANO ORANI:  1.33
Maç Saati:  23.00
MBARAN
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir