GÜNCEL SPOR HABERLERİ, Futbol, Spor Haberleri

Mircea Lucescu’dan Beşiktaş İtirafı

Mircea Lucescu'dan Beşiktaş İtirafı

Rıza Çalımbay ile yollarını ayırdıktan sonra bir süre yeni teknik adam arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Rumen çalıştırıcı Mircea Lucescu ile de görüşmüştü. 78 yaşındaki teknik adam, Romanya basınına görüşmenin detaylarını açıkladı.

Beşiktaş’ın teklif yaptığı teknik direktörlerden olan Mircea Lucescu, Futbol Direktörü Samet Aybaba ile yaptığı görüşmenin detaylarını Romanya basınına anlattı.

BEŞİKTAŞ’TA SANTOS DÖNEMİ

Siyah-Beyazlı ekip, yeni hocası olarak Fernando Santos’u resmen duyurdu. Fernando Santos’un yardımcılıklarını; Joao Carlos Viana Cunha Costa, Paulo Jose Ramos Mendes, Justino Fernando, Ricardo Miguel Candido de Sousa Santos, Jorge Manuel Caetano do Rosario yapacakları belirtildi. Fernando Santos’un yardımcılıklarını; Joao Carlos Viana Cunha Costa, Paulo Jose Ramos Mendes, Justino Fernando, Ricardo Miguel Candido de Sousa Santos, Jorge Manuel Caetano do Rosario yapacakları belirtildi.

“Deneyimim beni Beşiktaş’ın teklifini reddetmeye yöneltti ki bu benim yaşımdaki her hocanın kabul edeceği bir teklifti. Lyon’u da reddettim. Sezonun ortasında bir takımı devralma riskini kim alır?” Dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir