GÜNCEL SPOR HABERLERİ

Umut Meraş Kaza Geçirdi!

Umut Meraş Kaza Geçirdi!

Umut Meraş Kaza Geçirdi! Beşiktaş’ın sol beki Umut Meraş, geçtiğimiz gün İstanbul Çekmeköy’de trafik kazası geçirdi. Kazanın görüntüleri ortaya çıktı.

Beşiktaşlı futbolcu Umut Meraş, Çekmeköy’de kaza geçirdi. Kaza görüntüleri bir iş yerinin güvenlik kamerasından yansıtıldı. Kaza, 25,07,2023 sularında Çekmeköy mevkiinde gerçekleşti. Mimar Sinan Caddesi kazanın yaşandığı bölge olarak aktarıldı.

Beşiktaşlı futbolcu Umut Meraş, lüks otomobiliyle caddede ‘U’ dönüşü yapmaya çalıştığı sırada, caddede ilerleyen bir servis minibüsüne çarptı. Meraş ve otomobilde bulunan başka bir yolcu kazadan hiçbir bir şekilde yara almadı. Otomobil ve minibüs çok hafif bir çarpışma yaşadı.

İddialara göre bir kadın yolcu minibüs şoförüyle tartıştı ve olay yerine trafik polisleri sevk edildi. Kaza raporu tutuldu ve ardından taraflar olay yerinden ayrıldılar. Kaza anı ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Görgü tanığı Emin Algül, “Çalışırken bir ses duyduk. Kaza sesi, dışarı çıktık. Umut Meraş minibüse çarpmış. Ufak bir tartışma oldu, geçti. Kazada Umut Meraş dönerken, yola çıkarken minibüsle karşılaşıyor. Araçlar hafif bir şekilde birbirine çarpıyor. Ufak bir kaza” dedi.

Umut Meraş, Türk futbolunun gelecek vaat eden isimlerinden biri olarak biliniyor. Genç yaşına rağmen gösterdiği performans ve yetenekleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Hem milli takımda hem de kulüp takımında başarılı bir performans sergileyen Meraş, kaza haberiyle tüm futbolseverleri üzdü. Ancak korkulacak bir şey yok. Hiçbir hasar ve sağlık sorunu yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir