Bahis Tahminleri

V.Harry İle Kazanmaya Devam!

ONLINE MAC SEYRET VURALHARRY

 

29.01.2023 Tarihinde Yayımlanan TEKLİ 2.33 VE 1.89 ORANLI TERCİHLERİMİZ KAZANDIRMIŞTIR.

 

30.01.2023 Tarihinde Yayımlanan TEKLİ 1.75 VE 1.45 ORANLI TERCİHLERİMİZ KAZANDIRMIŞTIR. Ayrıca ALTERNATİF KOMBİNEMİZ 3.39 ORANDAN KAZANDIRMIŞTIR.

 

31.01.2023 Tarihinde Yayımlanan TEKLİ 1.75 ORANLI TERCİHİMİZ KAZANDIRMIŞTIR.

 

03.02.2023 TAHMİNLERİ

 

FENERBAHÇE BEKO – ALBA BERLİN (20:45)

 

Eurolig’de temsilcimiz Fenerbahçe Beko evinde konuğu Alba Berlin ile karşı karşıya geliyor. Temsilcimiz de işler şuan iyi gitmiyor. Avrupa’da hızlı bir giriş yaptıktan sonra oynadıkları son 10 mücadele de 3 kez kazanabildi ve son iki maçından da ağır mağlubiyetler aldı. Avrupa’da zirveden uzaklaşmamak adına kazanması olan bir mücadeleye çıkacaklar ve kazanmaları gerekiyor. Kadro yapısı olarak rakibinden kağıt üstünde favori olan temsilcimizin bu maç için kazanarak ve bol skor bularak rahat galibiyet almasını bekliyorum. İki takım arasında oynanan son 5 mücadele 3 kez Alba Berlin kazanırken 2 kez de temsilcimiz kazandı. Avrupa’da sezonun ilk yarısından Almanya’daki maçı farklı kazanan temsilcimiz yine evinde farklı kazanmasını bekliyorum. İlk periyottan itibaren yüksek skorlu bir maç olmasını bekliyorum.

 

MAÇ SONUCU : İLK PERİYOT FENERBAHÇE KAZANIR

BETNANO ORAN :1.57

 

ALTERNATİF TERCİH : FENERBAHÇE BEKO 86.5 TAKIM TOPLAMI ÜST

BETNANO ORAN :1.85

 

OLYMPİAKOS – ANADOLU EFES SK (22:00)

 

Avrupa’daki temsilcilerimizden Anadolu Efes , lider olan Yunanistan temsilcisi Olympiakos’a konuk oluyor. Olympiakos en son İstanbul’da Fenerbahçe’yi farklı mağlup ederek liderliğini devam ettirdiler. Temsilcimiz Anadolu Efes’de bu sene işler yolunda gitmiyor. 21 maç sonunda alınan 11 mağlubiyet ile şuan play off dışındalar ve işleri kolay olmayacak. Son iki Eurolig şampiyonu olan temsilcimiz de kimya bozulmuş ve düzen şuan için oturmamış durumda. Sakatlıklar ve kadro yapılanması Efes’i bu duruma getiren süreç olsa da bu sene takımlar daha güçlü olmaları Efes’i bu sene hedefinden uzaklaştıran etkenlerden. Olympiakos evinde taraftarı ile formsuz temsilcimiz yeneceklerini düşünüyorum. Maçlara kötü başlayan Efes olduğu için özellikle ilk periyotta Yunan temsilcisinin üstünlüğü ile geçilmesini bekliyorum.

 

MAÇ SONUCU : OLYMPİAKOS 1.PERİYOT KAZANIR.

BETNANO ORAN :1.71

 

ONLINE MAC SEYRET VURALHARRY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir