Bahis Tahminleri

V.Harry İle Kazanmaya Devam

ONLINE MAC SEYRET VURALHARRY

 

10.01.2023 Tarihinde Yayımlanan TEKLİ 2.02 VE 2.04 ORANLI TERCİHLERİMİZ KAZANDIRMIŞTIR. Ayrıca ALTERNATİF KOMBİNEMİZ 3.60 ORANDAN KAZANDIRMIŞTIR.

 

12.01.2023 Tarihinde Yayımlanan TEKLİ 1.63 ORANLI TERCİHİMİZ KAZANDIRMIŞTIR. Ayrıca ALTERNATİF KOMBİNEMİZ 2.60 ORANDAN KAZANDIRMIŞTIR.

 

15.01.2023 TAHMİNLERİ

 

MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE – GALATASARAY NEF (13:00)

 

Türkiye Sigorta Basketbol Lig’inde deplasman ekibi sarı kırmızılı ekip Galatasaray NEF’te son haftalarda işler iyi gitmiyor. Özellile De Bost’un maç içinde yeteri kadar aktif olmaması ve isteksiz halleri maçları kazanmasında Galatasaray’ın zorlanmasına ve yenilmesine sebep oluyor. Yeni uzun Ristic ise ilk maçında Denizli Merkezefendi karşısında etkisiz kalarak beklentiyi karşılamadı. Manisa ekibi ise son 12 mücadele de sadece 2 galibiyet çıkarabildiler. Bu süreçte Aliağa Petkim ve ONVO Büyükçekmeceyi yenmeyi başardılar. Galatasaray kağıt üstünde oldukça favori olsa da parkeye çıkınca mücadele etmeyen kazanmak istemeyen oyuncular olunca maçları kazanılması kolay olmuyor. Deplasman ekibinde ayrıca Dylan Ennis’de TBF tarafından iki maç ceza aldı ve bu maçta oynayamayacak. Bu maçta tek oyuncu kurucu olarak De Bost’a kalındı ki De Bost içinde Fransız Eurolig temsilcisi ASVEL ile 250 bin Euro karşılığında anlaşıldığı söyleniyor. BU maç gününe kadar gelişmeler olursa sarı kırmızılı ekip bu maça hem De Bost hem de Dylan Ennis’den yoksun olarak çıkabilir. Bu etkileri göz önüne aldığımız da sürpriz Manisa galibiyeti denemek çokta mantıksız gelmiyor. Bu sebeple Manisa galibiyeti denemek bu maç için ideal görünüyor.

 

MAÇ SONUCU :İLK PER MANİSA KAZANIR.

BETNANO ORAN :2.42

 

ALTERNATİF TERCİH : MANİSA BB KAZANIR.

BETNANO ORAN :3.65

 

ALTERNATİF KOMBİNE-1

 

ÜMRANİYESPOR – İSTANBULSPOR  (13:30)

 

MAÇ SONUCU : ÜMRANİYESPOR KAZANIR.

BETNANO ORAN :1.96

 

KASIMPAŞASPOR – FATİH KARAGÜMRÜK (16:00)

 

MAÇ SONUCU :KASIMPAŞA YENİLMEZ VE TOPLAM GOL 2.5 ÜST

BETNANO ORAN :2.14

 

TOPLAM ORAN :4.20

 

ONLINE MAC SEYRET VURALHARRY

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir