Bahis Tahminleri

Wizz’ den Kombine Patlaması

04.05.2022 Wizzysp Kombine

Real Madrid – Manchester City 22.00

Belki de sezonun en fazla beklenen maçı, Madrid-City yarı final 2.ayağıyla karşımıza çıkacak. Geçen hafta oynanan muazzam oyun, senenin en iyi maçlarından birisini bize şüphesiz göstermiş oldu ve City Etihad’da belki 6-7’ye gidebilecek bir maçı tek farkla 4-3 kazandı. İlk maçta gollerin çoğu savunma hatalarından veya bireysel olarak beceriyle atılmış gollere sahne oldu. 2. maçta açıkçası savunma anlamında daha temkinli bir oyun bekliyorum ama ilk maçın skoru 2.maçta atılacak erken bir golün maç içi dinamiklerine büyük etki edeceğini de düşünüyorum. Takım içi oyun olarak City çok fazla baskın ve saha içindeki oyunu kontrol eden değer konumunda. Real ise bulduğu fırsatları çok fazla kaçırmadan skor üretebiliyor. Özellikle Barnebau’daki taraftar baskısı da Real’in oyununu etkileyen faktörlerden. Bu bakış açısıyla maçta erken gol gelmemesi ayakların gol yollarını da etkileyebilir. Ben City’nin kaliteli kanat hücumlarıyla etkili olabileceğini ve köşe yollarında etkili olabileceğini düşünüyorum. Bu açıdan bu muazzam maç öncesi, City takım kornerini ön planda tutacağım.

Betnano Oran: M.City Takım Korner 5,5 Üst – 1.92

FK Zalgiris B  – FK Banga II 18.00

Litvanya 1.Lig’de Zalgiris, Banga’yı ayarlayacak, ev sahibi ekibi evinde kaybetmeye pek meyilli bir takım değil. Banga ise deplasmanlarda çok etkisiz ve pasif gözüküyor. Aralarında geçmiş oynanan maçlarda ise Banga’nın hiç etkili oynadığı maç yok. Senaryonun pek değişeceğini sanmam. Yine de Litvanya liginde belirsizlikler bir parça daha etkili. Bu notu düşmenin de yerli olduğunu düşündüm.

Zalgiris Banga’dan 1 1,5 gömlek üstün bir takım ve oyuna yansıyacağını düşünüyorum. Ev sahibi takım gollerine gitmek veya Ev kazanır bahsi gayet mantıklı duruyor.

Betnano Oran: Zalgiris Kazanır & Ev takım golü 1,5: 1,62&1,47

Toplam Kombine Oran: 3,11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.