Bahis Tahminleri

Wizz’ den Patlayan Kombine

11.05.2022 Wizzysp Kombine

Watford – Everton 21.45

Premier League’de eksik maçlarını tamamlamaya çalışan Everton, küme düşen Watford ile mücadele edecek. Son 5 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik 1 mağlubiyet alan Everton, küme hattından uzaklaşmaya çalışıyor. Watford ise seneye Championship’de ne yapacağını düşünüyor. Bu maça yoğunlaşmadıklarını ve yaz sezonunu bekledikleri ortada. Everton ise maça konsantre çıkacak olan taraf. Bu maçı da kazanıp lige tutunacaklarını düşünüyorum.

Maç Sonucu: Everton Kazanır

Betnano Oran: 1,90

Leeds – Chelsea 21.30

Son haftalarda maçlarında absürd puanlar kaybeden Chelsea, Leeds deplasmanına çıkacak. Leeds’in takvimi ise 3 haftadır çok zor. Önce city sonra Arsenal şimdi de Chelsea ile oynuyorlar.

           Bu maçın tarihi olarak geçmişi eskiye dayanır. Taraftar arasında sert bir tartışma, sahanın içinde sürekli bir gerginlik vardır. Hiçbir amaç olmasa dahi oyun faullerle fazla durur. Bu maçın Leeds açısından önemi belli. Chelsea ise daha fazla puan kaybetmek istemiyor. Ligin 1.yarısındaki maçta hatırlarsanız Chelsea maçı tamamen penaltılarla kazanmış ve olaylı bir maç olmuştu. Bu maçın önemi açısından öncelikle kart bahsine sonra da golleri ön planda tutuyorum.

Maç Sonucu: Toplam kart 4 Üst & Maç Sonucu 2,5 Üst

Betnano Oran: 1.69 & 1,67

Toplam Oran : 3,17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.