Uncategorized

Erol Bulut’tan Fenerbahçe itirafı!

Fenerbahçe’de teknik direktör arayışları sürerken yerli hoca adayları arasındaki isim Erol Bulut sessizliğini bozdu.

İşte 48 yaşındaki teknik adamın verdiği cevaplar…

Zor günlerden geçiyoruz. Siz kulüp olarak corona virüs tedbirleri konusunda neler yapıyorsunuz?

“Bu sorun çıktığında biz de futbolcularımıza izin verdik, süreci takip ettik. Futbolcularımızın evlerine bisikletler gönderdik. Evde çalışmalarını istedik. Bireysel bazı programlar doğrultusunda. Bu şekilde kendimizi hazır tutmaya çalışıyoruz. Kulüpte pozitif bir vaka tespiti yok. Zaten bildiğim kadarıyla Alanya genelinde 1-2 vaka varmış. Gitmek isteyen futbolcu olmadı. Onlar da sordular ettiler ama doktorumuz onlara gereken açıklamayı yaptı. Zaten evden çalışıyorlar. Şu an bir sıkıntımız yok.”

Fenerbahçe’nin teknik direktör arayışı var. Taraftar da sizi istiyor. Bu süreçte herhangi bir görüşme oldu mu? Teklif aldınız mı?

“Tabi Fenerbahçe taraftarı sosyal medyadan benimle ilgili çok şey yazdı, mesajlar gönderdi. İsteklerini belirttiler. Fenerbahçe’de 4 yıl oynadım. Eski futbolcuları olarak aramızda zaten olan bir sevgi vardı. Şimdi de beni teknik direktör olarak görmek istiyorlar. Burada en önemli konu yönetim ve kulüp. Türkiye’nin en güvenilir bahis sitesi Betnano‘ya üye olmayı unutma. Ne düşünecekler, nasıl bir teknik direktör getirecekler? Yönetim de zaten iki sene boyunca en iyisini yapmaya çalıştı ama maalesef istedikleri gibi bir gidişat olmadı. Ben de şu an Alanyaspor’un teknik direktörüyüm. İnşallah bu sezonu en iyi şekilde bitiririz ama Fenerbahçe ile benim hiçbir görüşmem olmadı, oradan da bana bir teklif gelmedi. Zaten bunu başkanımız da dile getirmişti. Onlardan ziyade ben kendi takımıma odaklanmış durumdayım. İstediğimiz hedeflere odaklandım.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir