MAÇ BİLGİLERİ, Maç Bilgileri

Başakşehir Fenerbahçe Maçı

Süper Lig ‘in 5. Haftasında oynanan bir diğer büyük karşılaşma ise Başakşehir – Fenerbahçe karşılaşması olacak.

19 Eylül Pazar günü Başakşehir ‘in ev sahipliğinde Fatih Terim Stadyumu ‘n da oynanacak olan mücadelenin başlama düdüğü de saat 19.00 da çalacak.

Bu karşılaşma ve daha birçok karşılaşma için tüm detaylı analizlere ulaşabilmeniz ve bu bilgiler ışığında sağlam kuponlar elde edebilmeniz için mutlaka www.canlıbahistahminlerim.com adresini ziyaret etmelisiniz.

2007 yılında birbirlerine rakip olmaya başlayan bu iki takımın aralarında oynanan karşılaşmalarda sarı – lacivertlilerin rakibine üstünlüğü göze çarpmakta.

Aralarında oynanan son 5 maçta da yine Fenerbahçe , rakibi Başakşehir ‘i 4 kez mağlup ederken Başakşehir ise rakibinin 4 galibiyetine tek galibiyetle karşılık verebilmiş.

Lacivert – turunculuların Fenerbahçe karşısında pek yüzü gülmüyor. Süper lig de oynadıkları son 4 maçta 2şer gol yiyip kaybeden Başakşehir rakibine karşı en son ki galibiyetini 2018 – 29 sezonunda almıştı.

Heyecan dolu bu karşılaşmanın heyecanını kat kat arttıracak iddaa oranları da belirlendi.

Ev sahibi taraf olan Başakşehir için belirlenen oran 3.02 olurken konuk takım Fenerbahçe için belirlenen oran ise 1.85 oldu. Beraberlik durumuna ise 3.07 oran verildi.

Bunların yanı sıra maç boyunca atılan gollerin 2,5 altında kalacağını düşünüyorsanız 1.78 oranla 2,5 alt seçeneğini ya da atılan gollerin 2,5 üstünde olacağını düşünüyorsanız da 1.68 oranla 2,5 üst seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca karşılaşma sonuna kadar her iki tarafta birbirine gol atabilir derseniz 1.56 oranı ile KG var ihtimalini , taraflardan yalnızca biri golü bulabilir veya iki takımda golü bulamaz derseniz 1.92 oranı ile KG yok ihtimalini tercihlerinizde kullanabilirsiniz.

Başakşehir kadrolardaki sakat ve cezalı futbolcu konusunda oldukça şanslı. Kadrosunda sadece bir eksik bulunuyor. Fenerbahçe ise 5 eksikle biraz zorlanacak gibi duruyor.

Lacivert – turuncular da bulunan tek eksik darbeye bağlı sakatlık nedeniyle Ahmed Kutucu oluyor.

Sarı – lacivertlilerde de İrfan Can Kahveci darbeye bağlı sakatlıktan kadroda yer alamazken Jose Sosa ve Marcel Tisserand da aynı darbeye bağlı sakatlık nedeniyle kadroda olmayacak.

Bu isimlerin dışında Nazım Sangare de arka adale şikayetiyle tedavi altına alınmıştı. Bu sebeple Başakşehir karşısında mücadele edemeyecek. Son olarak ise Serdar Dursun köprücük kemiğindeki kırık nedeniyle yine takım arkadaşlarını yalnız bırakmak zorunda kalacak.

Fırat Aydınus ‘un yöneteceği karşılaşmada Aleks Taşçıoğlu ve Erdem Bayık yardımcı hakem pozisyonlarında görev yapacak. Karşılaşmada dördüncü hakemlik görevinde ise Abdullah Buğra Taşkınsoy olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir