GÜNCEL SPOR HABERLERİ

Mbappe Hangi Takıma Transfer Olacak!

Mbappe Hangi Takıma Transfer Olacak!

Mbappe Hangi Takıma Transfer Olacak! PSG’nin süper starı Kylann Mbappe takımının yeni sözleşme uzatma teklifini reddetti. Eylül ayında sözleşmesi bitecek olan Fransız süper starın hangi takıma transfer olacağı büyük bir merak konusu. Kylan Mbappe, Erling Halaand ile Ronaldo ve Messi’yi geride bırakacak diyen birçok futbol otoritesi var.

Kylan Mbappe için birçok dev şimdiden sırada bekliyor. Ancak PSG yetkilileri serbest ajan olarak Mbappe’nin Real Madrid kulübüne katılacağını düşünüyor.

Mbappe’ye Rekor Teklif!

Mbappe’ye birçok teklif var. Sırada olan kulüplerden bazıları; Chelsea Suud kulüplerinden Al Hilal ve Manchester United. Bugün Mbappe’ye Al Hilal tarafından yıllık 700 Milyon avroluk bir maaş teklifi geldi. Bu rakam dünya futbol tarihinin hiç görmediği bir rakam. Ancak Mbappe’nin birçok futbol otoritesine göre gönlü Madrid’ten yana. Chelsea’nin 200 milyon poundluk bir teklif yaptığı gelen iddialar arasında.

Mbappe, Messi ve Neymar üçlüsü dağıldı!

2 sezon önce oldukça flaş transferlere imza atan PSG’nin o günkü kadrosundan eser yok. Yeni bir yapılanmaya giden Fransız takımı bütün yıldızlarıyla yollarını ayırıyor. Messi bilindiği üzere Inter Miami ile anlaşma imzaladı. Neymar ise gelen teklifleri değerlendirmek istiyor. Son olarak Mbappe yeni sözleşme imzalamak istemiyor.

Kylann Mbappe’nin hangi takıma gideceğini önümüzdeki günlerde hep beraber göreceğiz. Ancak Real Madrid bu gibi genç yıldızlar için futbolun zirvesi. Genç yıldız idolü gibi Real Madrid’i mi seçecek, yoksa parayı mı? Süreci hep beraber göreceğiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir