GÜNCEL SPOR HABERLERİ

Sadio Mane Arabistan Yolcusu

Sadio Mane Arabistan Yolcusu

Sadio Mane Arabistan Yolcusu. Geçtiğimiz sezon Liverpool’dan büyük beklentilerle transfere edilen Sadio Mane Bayern Münih’te gözden çıkarıldı. Geçtiğimiz sezon takım arkadaşı Leroy Sane’nin burnunu kıran oyuncu kadro dışı bırakılmıştı. Bu hareketi Sadio Mane’nin biletini kesen hareket oldu.

Bayern Münih yetenekten ziyade disipliniyle dünya futbol tarihine damgasını vurmuş bir kulüp olarak böylesine büyük yıldızlara hiçbir şekilde tolerans göstermiyor. Böylelikle Mane’nin büyük ihtimalle Arabistan’a gitmesi bekleniyor.

Suud Kulüpleri Sırada Bekliyor!

Avrupa’nın çeşitli büyük kulüplerinden teklifler alan Mane bu teklifleri yetersiz buldu. Ancak hala bir yandan Avrupa’da yeni bir meydan okumayla karşımıza çıkabilir. Suudların zengin kulüpleri yıldız futbolcu için 100 milyon avrodan başlayan maaş teklifleriyle kapısını çalmaya başladı.

Sadio Mane daha önce Leipzig’den astronomik bir bedelle Liverpool’a katılmış ve şampiyonlar ligi şampiyonluğu yaşamıştı. Uzun süre Premier Ligin tozunu atan Mane ve Salah ikilisi oldukça büyük başarılar elde etmişti. Daha sonra kulüpten ayrılarak Bayern Münih’e gitmek için büyük bir fedakârlık yapan Mane yaptığı disiplinsiz davranışlarla kendini Avrupa futbolunun dışında bulabilir. Mane’nin nereye transfer olacağını merakla bekliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir