GÜNCEL SPOR HABERLERİ

Zaha Galatasaray’da

Zaha Galatasaray’da

Zaha Galatasaray’da. Galatasaray ezeli rakibi Fenerbahçe’nin 1,5 aydır görüştüğü ve ilgilendiği Zaha bir günde eski yıldızı Didier Drogba’nın önerisiyle kadrosuna kattı. İngiliz gazetelerinin 8 milyon pound önerdi dedikleri haberler asılsız çıktı.

Galatasaray yılın transfer çalımı ezeli rakibine atarak transfer sezonunun şampiyonu durumunda. Ancak birçok kulüpsüz süper yıldız var. Bu yıldızları kadrosuna katabilecek olan takımlar durumu tersine çevirebilirler.

Wilfried Zaha; ‘’şampiyonlar ligine büyük bir iddia ile katılan ve hedefleri olan Galatasaray’a geldiğim için kendimi şanslı hissediyorum.’’ Dedi. Fildişili yıldız Premier Lig’de tozu dumana katan bir futbolcu oldu. Kendini dünyanın en büyük liginde kanıtlayan oyuncu yeni bir meydan okuma için sarı kırmızılı ekibe katıldı.

Sözleşme Detayları

Galatasaray zannedildiği gibi yıllık 16 17 milyon avro gibi bir para ödemeyecek. 2,750,000 avro imza parası yıllık 4,2 milyon avro ücretten 3 yıllık sözleşme imzaladı. Galatasaray büyük bir yıldız aldı.

Wilfried Zaha’nın zaten büyük bir oyuncu olduğunu biliyoruz. Ligimizin üzerinde bir oyuncu. Fakat Avrupa kulvarlarında nasıl bir performans sergileyeceği ve Icardi, Zaniolo ve Mertens gibi dünyaca ünlü yıldızlarla nasıl bir oyun kuracağı merakla bekleniyor.

Bu transfer Galatasaray seyircisini mest etti. Önceki gün kulübün sosyal medya hesaplarından yeni yıldızımızı karşılamaya gidelim anonsu yapıldı ve bir saat sonra binlerce taraftar yeni transferlerini Atatürk Genel Havacılık terminalinde karşıladı. Zaha havalimanından çıkar çıkmaz taraftara ilk üçlüsünü çektirdi. Eşi ve çocuklarıyla gelen yıldız oldukça heyecanlıydı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir