GÜNCEL SPOR HABERLERİ

Beşiktaş Lyanco Transferinden Vazgeçti!

Beşiktaş Lyanco Transferinden Vazgeçti!

Beşiktaş Lyanco Transferinden Vazgeçti! Beşiktaş büyük umutlarla transfer ettiği ve İstanbul’a getirdiği Lyanco transferinden vazgeçti. Sözleşme öncesi sağlık kontrolleri esnasında kronik sakat olduğu belirlenen futbolcuyla anlaşma sağlanamadı ve futbolcu ülkesine geri döndü.

Futbolcunun kulübünde de daha önce birçok sakatlık sorunu yaşadığı birçok kaynak tarafından doğrulandı. Şimdi Beşiktaş’ın bu transferden vazgeçmesi üzerine nasıl bir transfer yapacağı merak konusu. Lyanco oldukça yetenekli ve kaliteli bir futbolcu fakat kronik sakatlık kulübe pahalıya patlayacağından kulüp bu riski göze almak istemedi ve transferden vazgeçti.

Beşiktaş Avrupa’dan birçok oyuncuyla ilgileniyor!

Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında takımın başına geçen kurt hoca Şenol Güneş Avrupa Konferans liginde kupayı hedefleyen bir kadro kurmak istiyor. Beşiktaş’ın 2016-2017 sezonunda yakaladığı başarıları tekrar etmek isteyen Güneş Avrupa’nın önemli genç yeteneklerini araştırıp takımına kazandırmak istiyor.

Beşiktaş ezeli rakibi Fenerbahçe’ye Dusan Tadic’i kaptırmıştı. Bunun üzerine yönetim seyirci baskısı azaltmak ve karabulutları dağıtmak için kaliteli ve ses getiren transferler yapmak istiyor. Siyah beyazlı ekibin nasıl bir transfer politikası izleyeceği merak konusu!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir