Bahis Tahminleri, GÜNCEL SPOR HABERLERİ

18.05.2020 Karma Canlı Kombine

17.05.2020

FC ŞAGADAM – NEBİTCİ FT (15:15)
Türkmenistan Ligi’nde bugün Şagadam Nebitçiki’yi konuk ediyor. Lige kötü başlamasına rağmen son 4 hafta başarılı bir grafik çizen Şagadam hala kötü durumda bulunan Nebitçi’den kendi evinde oynamanın avantajıyla 3  puanı  alacaktır. Tercihim Şagadam kazanır.
MS: ŞAGADAM KAZANIR
BETNANO ORANI : 1.89

CANKATOZTURK

FC ENERGETİK MARY – FK MERW (16:00)
Türkmenistan Ligi’nde geride kalan 10 haftada sadece 2’şer galibiyet alabilmiş Energetik ve Merw karşı karşıya geliyor. Form grafiklerine bakıldığında ligin dibinden kurtulmak için ikisinin de tek şansı bu maç olarak gözüküyor kağıt üstünde kazananı belirlemek çok zor. Fakat iki takım da can havliyle oynayıp dipten kurtulmak isteyecektir ve bu sebeple benim tercihim karşılıklı gollerden yana olacaktır.
MS: HER İKİ TAKIM DA GOL ATAR
BETNANO ORANI : 1.85

ARMERİAN

WERDER BREMEN – BAYERN LEVERKUSEN (21:30)
Bundesliga’nın kapanış mücadelesinde Werder Bremen sahasında Leverkusen’i konuk ediyor. Werder Bremen kalesinde gördüğü 55 gol ile ligin en fazla gol yiyen takımı ve son 6 haftada sadece 1 puan toplayabildi. Leverkusen ise Leipzig’den sonra ligin en az gol yiyen takımı konumunda bulunuyor. Bu uzun zorunlu aranın ardından Werder Bremen toparlanmak isteyecektir ve kendi sahasında Leverkusen’e karşı gol bulacaktır. Bu yüzden tercihim her iki takımın da gol bulacağı yönünde olacaktır.
MS: HER İKİ TAKIM DA GOL ATAR
BETNANO ORANI : 1.64
ERDALTZLR

TOPLAM BETNANO ORANI : 3.98


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir