GÜNCEL SPOR HABERLERİ

Atilla Szalai Hoffenheim ile Anlaştı!

Atilla Szalai Hoffenheim ile Anlaştı!

Atilla Szalai Hoffenheim ile Anlaştı! Fenerbahçe’nin başarılı savunma oyuncusu 12,3 milyon avro gibi bir ücret karşılığında Bundesliga ekiplerinden Hoffenheim ile sözleşme imzaladı. Kulüp futbolcunun ayrılığını sosyal medyadan duygusal bir paylaşımla duyurdu. Szalai Fenerbahçe’yi çok seviyorum ve asla sizi unutmayacağım. Dedi. Duygusal bir veda konuşması yapan başarılı savunmacı göz yaşlarını tutamadı.

Szalai – Kim Min Jie İkilisi Taraftarın sevgilisi olmuştu!

Szalai ve Kim Min Jie ikilisi Fenerbahçe tarihinin belki de uyumlu savunma ikilisiydi. Her iki oyuncuda süper ligde rekor ücretlerle satılan savunma oyuncuları oldu. Fenerbahçe bu iki yıldızın yerini doldurabilecek mi? Bu büyük bir tartışma konusu. Ancak futbolcular kulüplerine para kazandırarak gittikleri için camianın saygısını kazandılar.

Szalai oldukça başarılı 3 sezon geçirdiği Fenerbahçe’ye Bundesliga’dan gelen teklif sonrası ayrılmak istediğini iletti. Sarı lacivertliler ise futbolcuya istediğimiz ücreti öderlerse gitmene izin veririz dedi. Bunun üzerine sıkı bir pazarlık başladı. Fenerbahçe 15 milyon avro istedi. Hoffenheim 10 milyon avro önerdi. Fenerbahçe direndi ve futbolcunun gitme isteği üzerine 12,3 milyon avroluk teklifi kabul etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir