GÜNCEL SPOR HABERLERİ

Uğurcan Çakır Galatasaray’a Doğru

Uğurcan Çakır Galatasaray’a Doğru

Uğurcan Çakır Galatasaray’a Doğru Uğurcan Çakır Trabzonspor’dan ayrılmak ve Avrupa’da oynamak istediğini her fırsatta dile getiriyor. Türkiye’den Galatasaray’da Uğurcan Çakır ile ilgileniyor. Fakat Trabzon cephesi ütopik rakamlar istiyor. Galatasaray’a gitmeye sıcak bakan Uğurcan’ın transferi merak konusu.

Büyük hedefleri olduğunu dile getiren milli genç yıldız geçtiğimiz günlerde şöyle bir açıklama yaptı; ‘’Galatasaray ya da Avrupa buna kulübümüz karar verecek. Kulübümün vereceği her türlü karara saygı duyacağım. Ben Trabzonsporluyum ve her zaman öyle kalacağım. Camiamı seviyorum.’’ Dedi.

Galatasaray’dan 6 milyon avro teklif!

Galatasaray Uğurcan Çakır için Trabzonspor’a 6 milyon avro bandında bir teklif ile gitti. Ancak bordo mavili ekip 10 milyon avro istiyor. Galatasaray 6 milyon avro ve birkaç futbolcusunu önerdi. Trabzon cephesi bu teklife sıcak bakmıyor ve Uğurcan’ın Türkiye’den başka takıma gitmesini istemiyor.

Uğurcan’a Avrupa’nın çeşitli kulüplerinden 7 8 milyon avro civarında teklifler var ve futbolcunun Avrupa hayali var. Uğurcan Çakır’ın nereye transfer olacağı büyük bir merak konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir