Bahis Tahminleri

CANKAT ÖZTÜRK KARMA KOMBİNESİ

06.10.2020

SOLROD FC- COPENHAGEN

Danimarka Landspokal Kupasında Solrod FC, B93 Copenhagen’ı konuk ediyor. Solrod, ESPM ile oynadığı son maçında 2-5’lik skor ile deplasmanda galibiyet ile ayrıldı. Gol yollarında etkili bir futbol oynuyorlar. B93 ise ligde şampiyonluk yolunda en büyük adaylardan biri. Gol yollarında onlarında etkili olduğu maçlar dikkati çekiyor. Organize ve etkili futbolla rakiplerine göz dağı veriyorlar. Son maçlarında evlerinde şanssız bir yenilgi alsalar da bu kupa maçında bunu telafi edeceklerini düşünüyorum ve 2.5 gol barajını aşacaklardır.

MS: TOPLAM GOL 2.5 ÜST

BETNANO ORANI: 1.33
Maç Saati: 17:00

CANKATOZTURK

HEDENSTED- VİBORG

Danimarka 1. liginde yoluna dolu dizgin devam eden Viborg, kupada Hedensted deplasmanına konuk oluyor. Bu maçta Viborg favori. Son oynadığı 5 maçta bol gollü maçlara tanık oluyor. Son maçında 2-2’lik beraberlikle ayrılsa da ligdeki liderliğine devam ediyor. Etkili ve baskılı futbolu taraftarlarına seyir keyfi yüksek maçlar sunmaya devam eden Viborg, bu futbolunu da bu maçta göstererek bol gollü bir maça imza atacağını düşünüyorum. Bu maçta 3.5 gol barajı aşılacaktır.

MS: TOPLAM GOL 3.5 ÜST

BETNANO ORANI: 1.66
Maç Saati: 17:00

HKN3028

DEN BOSCH – ALMERE CİTY

Hollanda Eerste Divisie ‘ de 6. hafta mücadelesini oynamayan son 2 takım bugün karşılaşıyor. Lige fırtına gibi başlayan Almere City Den Bosch deplasmanında 3 puan arayacak. Almere City geride kalan 5 haftada tamı tamına 12 gol attı kalesinde ise sadece 4 gol gören ekip topladığı 13 puan ile NAC Breda ‘ nın hemen arkasında 2. sırada bulunuyor. Den Bosch ise 8 gol atarken kalesinde 13 gol gördü. 6 puan toplayabildi ve 12. sırada bulunuyor. Her ne kadar günün favorisi Almere City olarak gözükse de Hollanda 2 takımlarına ve yaptıkları hatalara çok fazla güvenemiyorum. Ama gerek lige başlangıçları gerekse daha önceki mücadelelerini incelediğimiz zaman 2.5 gol barajının çok rahat aşılacağı kanaatindeyim.

MS: TOPLAM GOL 2.5 ÜST 

BETNANO ORANI: 1.46

Maç Saati: 19:45

ERDALTZLR

JAMMERBUGT – MİDDELFART

Jammerbugt Danimarka 1. ligine namağlup olarak yoluna dolu dizgin devam ediyor. Son 10 maçından 9 galibiyet ile ayrılan Jammerbugt serisine devam etmenin peşinde ve bu maçta da mutlak galibiyet parolasıyla çıktılar ki bu maçında favorisi konumundalar. Her maçında göze hoş gelen futbollarıyla lige ve kupaya keyif katıyorlar. Büyük bir aksilik olmazsa önümüzdeki sene süper lige çıkacaklarını düşünüyorum. Middelfart da 1. ligin orta sıralarında yer alıyor. Bu maç onlarında katkılarıyla 2.5 gol barajı aşılacağını düşünüyorum.

MS: TOPLAM GOL 2.5 ÜST

BETNANO ORANI: 1.60

Maç Saati: 19:30

WOLF1907

TOPLAM BETNANO ORANI : 5.15

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.