08.10.2020

NORVEÇ- SIRBİSTAN

Norveç, Kuzey İrlanda deplasmanında ise 5-1 kazanarak gruptaki ilk galibiyetini aldı. Özellikle son maçta Kuzey İrlanda karşısında Sörloth ve Haaland ikilisi müthiş bir performans göstermişti. Sırbistan bildiğimiz gibi grubumuzda yer alıyor. Rusya’ya 3-1 kaybeden Sırbistan Türkiye ile 0-0 berabere kalıp ilk puanını almıştı. Norveç bana göre bu maçta favori ve son oynadığı maçta da ağırlıklarını gösterip farklı bir galibiyet almışlardı. Bu maçta da Sırbistan karşısında yenilmeyeceklerini düşünüyorum kombine kuponlar için 1X Çifte şans gayet ideal 

MS: 1X ÇİFTE ŞANS NORVEÇ

BETNANO ORANI: 1.36
Maç Saati: 21:45

CANKATOZTURK

İZLANDA- ROMANYA 

Lig olarak belki Romanya’ya göre daha keyif veren bir futbol oynayan İzlandalılar, geçtiğimiz senelerde de milli takım maçlarında oturmuş futbollarıyla göz önündeler. Bu maçta da Romanya’ya zorluk çıkaracaklardır. Romanya’nın o eski jenerasyonlarındaki futbolcuları arasalar da tecrübe nesilden nesille geçtiğine inanıyorum. Bu da kendilerini İzlanda karşısında daha tecrübeli göstermektedir. Tabii ki pandemi döneminde olduğumuzdan dolayı ister istemez etkileyecektir. Tecrübesiyle 1 adım önde olduğunu düşündüğüm Romanya bu maçta gol bulacaktır.

MS: ROMANYA TAKIM GOLÜ 0.5 ÜST

BETNANO ORANI: 1.42
Maç Saati: 21:45

HKN3028

İSKOÇYA- İSRAİL

İskoçlar son dönemler de futbol kalitelerini arttırdılar. Ligde ve diğer Avrupa kulüplerinde oynayan çok kaliteli oyuncuları var. Kendileri gençleşme dönemine girdiler. Bundan dolayı oturmaları için biraz daha zaman var ancak yine de iyi ve kaliteli top oynuyorlar. İsrail de standartlarını bozmayan bir takım görünümünde illa ki her maçlarında gol bulmayı başarıyorlar. Bu ne kadar oturaklı bir takım olduğunu gösteriyor. Bu durana geçecek maçta İskoçya’nın gol bulacağını düşünüyorum.

MS: İSKOÇYA TAKIM GOLÜ 0.5 ÜST 

BETNANO ORANI: 1.31

Maç Saati: 21:45

ERDALTZLR

SLOVAKYA U21 – AZERBAYCAN U21

Euro 21 kategorisinde gruplardan çıkma şansı kalmayan iki takımın karşılaşmasında Slovakya u21 takımı Azerbaycan’ı konuk edecek. Ev sahibi Slovakya takımına baktığımızda son 10 maçlarının tamamında 2.5 gol barajı aşılırken , bu maçların 9unda da karşılıklı goller izledik. Konuk ekip Azerbaycan ise deplasmanda çıktığı son 12 maçta galibiyet yüzü görmezken sadece 3 beraberlik alabildiler. Ayrıca aralarında oynanan 3 maça baktığımızda (son maç grupta Azerbaycan’ın evinde oynandı) tamamının 2.5 gol üzeri sonuçlandığını görüyoruz. Gruptan çıkma şansı kalmayan 2 takımın karşılaşmasında Slovakya bir adım önde olsa da olası konsantrasyon eksiklikleri sebebiyle sürpriz sonuçlar çıkabilir, gollere yönelmek daha makul görünüyor.

MS: TOPLAM GOL 2.5 ÜST

BETNANO ORANI: 1.45

Maç Saati: 17:30

WOLF1907

TOPLAM BETNANO ORANI : 3.61

BETNANO

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz