Bahis Tahminleri

DeJaVu’ dan Avrupa Konferans Ligine 2 BANKO Kombine

15.07.2021
Kİ KLAKSVİK – RİGAS FUTBOLA SKOLA (21:00)

Avrupa Konferans ligi 1.eleme turu rövanş maçında Faroe Adaları temsilcisi Klaksvik evinde Letonya takımı Rigas ile karşılaşıyor. Faroe Adaları temsilcisi Klaksvik ilk maçta deplasmanda rakibini 2-3 ile geçerek sürpriz bir galibiyet aldı ve tur için umutlarını oldukça diri tuttu. Rakip Rigas favori olmasına rağmen ilk maç ortada bir futbol ile son bulurken gollü bir 90 dakika futbolseverleri sevindirdi. Deplasman ekibi Letonya takımı Rigas bu maçta turu geçebilmek adına mutlak şekilde kazanmak zorunda. Favori her ne kadar Rigas olsa da bu maçta 2 takımda gol bulacak düşüncesindeyim. İlk tercihim 1.5 gol üstü. Alternatif olarak 2.5 gol üstü ve karşılıklı gol var – evet denemeye değer seçenekler.
MAÇ SONUCU : 1.5 GOL ÜSTÜ
BETNANO ORAN : 1.25

LARNE FC – BALA TOWN (21:30)
Avrupa Konferans ligi 1.eleme turu rövanş maçında Kuzey irlanda takımı Larne evinde Galler temsilcisi Bala Town ile tur için karşılaşıyor. Ev sahibi Kuzey İrlanda takımı Larne geçen sezonu 4.sırada bitirirken bu sezona 28 ağustos da başlayacaklar. İlk maçta deplasmanda rakibini henüz maçın 2.dakikasında bulduğu gol ile 1-0 mağlup eden Larne avantajı eline geçirdi ve evinde kaybetmezse tur biletini alacak. İlk maçta rakibinden daha pozitif futbol oynayan Larne turun favorisi durumunda. Deplasman ekibi Bala Town Galler de geçen sezonu 3.sırada bitirdi. Bala Town bu deplasmanda turu istiyorsa mutlak gol veya goller bulmak zorunda ve açık futbol oynayacaklarını düşünüyorum. Her iki takımında gol yollarında sıkıntı çekmeyeceğini ve maçın 1.5 gol üstü olarak tamamlanacağını öngörüyorum. Alternatif olarak yüksek oranı ile 2.5 gol üstü denemeye değer.
MAÇ SONUCU : 1.5 GOL ÜSTÜ
BETNANO ORAN : 1.34
COLERAİNE FC – FK VELEZ MOSTAR (22:00)
Avrupa Konferans ligi 1.eleme turu rövanş maçında Kuzey İrlanda ekibi Coleraine evinde Bosna Hersek takımı Velez Mostar ile kozlarını paylaşıyor.Ev sahibi Coleraine geçen sezonu Linfield ardından 2.sırada bitirir iken bu sezon lig 28 ağustos da başlayacak. İlk maçta deplasmanda rakibine öne geçmesine rağmen 2-1 kaybeden Coleraine bu maçı mutlak kazanmak zorunda. Deplasman ekibi Velez Mostar ilk maçta 2-1 kazanarak ufakta olsa bir avantaj sağladı tur için.Geçen sezonu 61.puan ile 3.sırada bitiren Velez Mostar için bu sezon 19 unda başlayacak lig için hedef şampiyonluk. Her iki takımında tura eşit mesafede olduğunu düşündüğüm bu mücadelede 2 ekipte gol bulacaktır. İlk tercihim 1.5 gol üstü yönünde olacak. Alternatif olarak karşılıklı gol var tercihi denenir.
MAÇ SONUCU : 1.5 GOL ÜSTÜ
BETNANO ORAN : 1.32
TOPLAM BETNANO ORANI : 2.21
DeJaVu
—— ALTERNATİF 2.5 GOL ÜSTÜ KOMBİNE ——
FK SARAJEVO – FC MİLSAMİ ORHEİ (22:00)
MAÇ SONUCU : 2.5 GOL ÜSTÜ
BETNANO ORAN : 1.50
THE NEW SAİNTS – GLENTORAN FC (20:15)
MAÇ SONUCU : 2.5 GOL ÜSTÜ
BETNANO ORAN : 1.92
TOPLAM BETNANO ORANI : 2.88
DeJaVu

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.