Bahis Tahminleri

Drej’ den X Large Kombinesi

05.09.2021
BELARUS – GALLER ( 16:00)

Dünya kupası avrupa elemeleri E grubu maçı Belarus ile Galler karşı karşıya geliyor. Grupta çıktığı 3 maçta 1 galibiyet 2 mağlubiyet alan Belarus 3 puanla grupta 4.sırada bu 3 maçta 4 gol atarken kalesinde 11 gol gördü. Son oynadığı Çekya maçında ’da vasatın altında kalan ev sahibi takımın gruptan çıkması imkansız gibi görünüyor. Galler ise grupta çıktığı 2 maçta 1 galibiyet 1 mağlubiyet aldı bu 2 maçta 2 gol atarken kalesinde 3 gol gördü. İki takımda bol gol yiyor bu maçtada tarifenin değişmeyeceğini düşünüyorum ve maçta en az 2 gol olacağını ön görüyorum.
MAÇ SONUCU: 2.5 GOL ÜST
BETNANO ORAN : 1.45
BELÇİKA – ÇEKYA ( 21 :45)

Dünya kupası avrupa elemeleri E grubunun diğer bir maçı Belçika ile Çekya kozlarını paylaşacak. Avrupa şampiyonasında guzel futbolu ile iyi işler çıkaran Belçika Çeyrek finalde İtalya’ya 2-1 yenilerek kupaya veda etmişti. Dünya kupası elemelerinde ise çıktığı 4 maçta 3 galibiyet 1 mağlubiyet aldı bu 4 maçta toplam 17 gol atarken kalesinde yalnızca 4 gol gördü. Çekya ise 4 maçta 2 galibiyet 1 beraberlik 1 de mağlubiyet aldı ve Belçika’nın arkasında grupta 2.sırada yer alıyor. Bu maçta Belçika’nın büyük katkıları ile bol gol olacağını ve 2.5 gol barajının aşılacağını düşünüyorum.
MAÇ SONUCU : 2.5 GOL ÜST
BETNANO ORAN : 1.74
KOSOVA – YUNANİSTAN ( 21:45)

Dünya kupası avrupa elemeleri B grubu maçı Kosova ile Yunanistan Karşı karşıya geliyor. Grupta çıktığı 3 maçta 1 galibiyet 2 mağlubiyet alan Kosova bu 2 maçta 2 gol atarken kalesinde 6 gol gördü. Yunanistan ise grupta çıktığı 2 maçta 2 beraberlik aldı ve bu 2 maçta 2 gol atarken kalesinde 2 gol gördü. İspanya ve İsveç gibi güçlü takımların olduğu bir grupta şansları yok denecek kadar az. Fakat bu maçta iki takımında defansı bir tık geri planda bırakacağını düşünüyorum o nedenle tercihim maçta en az 2 gol olacağı yönünde.
MAÇ SONUCU : 1.5 GOL ÜST
BETNANO ORAN : 1.45
TOPLAM BETNANO ORAN : 3.65
DREJ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir