Bahis Tahminleri

Edward, Cankat & John’ dan 3 in 1 Kombinesi

17.11.2021
Panama – El Salvador Tahmini

Kuzey Amerika Karayipler Elemeleri’nde Panama ve El Salvador karşı karşıya geliyor… Kuzey Amerika’nın Karayipler Elemelerinin 8.haftasında genel bir bakışla baktığımızda Panama ekibi daha favori görünüyor fakat El Salvador ekibi de boş bir ekip değil ve sağlam bir oyuncu kadrosuna sahipler.. El salvador ekibinin iyi bir gidişatta olduğunu söylememiz zor olacaktır çünkü son 10 karşılaşmasında sadece 1 galibiyet alabilmiş durumda… Tüm bu anlaşılmaz ve belirsiz karşılaşma içerisinde tarafsız seçenekleri değerlendirmek en mantıklısı olacaktır… 2022 KATAR yolunda A grubuna baktığımızda El Salvador ekibi grupta 1.sırada görünüyor ve 2.sıradaki rakibiyle arası açık tamamlayarak Final turuna yükselmişler.. ABD ekibi liderliği elinde bulunduruyor El Salvador ise gruptaki gibi bir performans gösterememiş ve son sıralarda bulunuyor.. Panama ise 4.sırada benliğini koruyor ve bu karşılaşma Panama ekibi için çok önemli avantaj da evde olmaları sayesinde Panama’da bulunuyorken Panama’nın maçı kazanmak için sahaya çıkacağını söyleyebiliriz… El Salvador ekibi de karşılık verirse bu maç üste gider fakat vermese bile Panama gol atmak isteyecektir çünkü averaja çok ihtiyaçları var..
MS: Toplam Goller Üst (1.5)
BETNANO ORANI: 1.46
Maç Saati: 04:05
EDWARDCULLEN🗡️
Arjantin – Brezilya Maç Tahmini

Dünya kupası Güney Amerika elemelerinde Arjantin ile Brezilya karşı karşıya gelecek Arjantin son 5 maçında 4 galibiyet 1 beraberlik aldı Arjantin 28 puanla 1. Sırada yer alıyor rakibi Brezilya ile arasında 6 puan var. Bir önceki karşılaşmasında Uruguay ile maç yapan Arjantin maçtan galip ayrıldı. Brezilya ise Dünya kupası Güney Amerika elemelerine çok iyi başladı. Son 5 maçta da galip ayrılan Brezilya 34 puanla grubunda lider durumda . Brezilya bir önceki karşılaşmasında Kolombiya’yı misafir etmişti ilk yarıyı 0.0 bitiren Brezilya karşılaşmanın 72’nci dakikasında lucas pargueta nın attığı golle 1.0 galip gelerek liderliği garantiledi . Ben Arjantin ile Brezilya arasındaki karşılaşmada Brezilya’nın galip geleceğini düşünüyorum risk almamak adına “Toplam Goller 1,5 Üst” seçeneği kombine kuponlar için gayet ideal durumda
MS: Toplam Goller 1,5 Üst
BETNANO ORANI: 1.43
Maç Saati: 02:30
Cankat Öztürk
Kolombiya – Paraguay Maç Tahmini

Güney Amerika kıtasında ilk 4 için büyük yarış kıyasıya şekilde devam ediyor. Brezilya ve Arjantin ilk 2 sıranın kombineli üyeleri durumunda ama ilk 4 takım Dünya Kupasına gideceği için bu sıralar çok değerli. Kolombiya 5. sırada bulunuyor 4. Şili ile aynı puana sahip 3. Ekvador’un 4 puan gerisinde ve hemen arkalarında Uruguay Peru gibi ekipler var bir mağlubiyet yada galibiyetin tüm taşları yerinden oynatacağı bir döngüde grup. Paraguay bu maçı kazanırsa ilk 4 ile puan farkını bire indirecek ama son maçlarda ki görüntüsü puan almaktan bile uzak. 2 kez Şili’ye 1 kez de Bolivya karşısında mağlup oldular son 3 maçta. Kolombiya kadro kalitesi olarak rakibin çok üstünde böylesine kritik bir maçta hata yapmaz diye düşünüyorum.
MS: Kolombiya Kazanır
BETNANO ORANI: 1,50
Maç Saati: 02:00
Johnwall21

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.