Bahis Tahminleri

Edward’ dan The Show Kombinesi

26.12.2021
Brighton & H. Albion – Brentford Tahmini

İngiltere Premier Lig’in 19.haftasında karşı karşıya gelecek olan takımlar, Brighton & Hove Albion ve Brentford ekibi… Bu iki takım birbirine o kadar çok benziyorlar ki averajlarının 19.hafta boyunca birbirine denk olmasının yanı sıra fikstür’de de alt alta bulunuyorlar… Lig’de 12. ve 13.sıralara sahip olan bu iki ekibin son 10 karşılaşmalarına baktığımızda berbat bir performans görebiliriz.. Brentford geçtiğimiz ay olan kötü enerjisini yine bu ay’a taşımış fakat Brighton ekibinden daha iyi durumdalar.. Kötünün iyisi metaforunda Brentford kötünün iyisi durumunda ve Brighton ise kötünün iyisine örnek verilen kötü benzetmesinde yer alıyor… İkisi de berbat bir yol haritası çiziyor olsa da böyle kıyas yapmak daha mantıklı olacaktır.. Bu iki takımın da sahada ne yapacağını bilmediğini ve skor’un yüksek geleceğini tahmin ediyorum.. Ucuz oyun = Fazla pozisyon bu karşılaşmada uyumlu olacaktır…
MS: Toplam GollerÜst (1.5)
BETNANO ORANI: 1.39
Maç Saati: 23:00
EDWARDCULLEN🗡️
Fleetwood Town- Shrewsbury Town Tahmini

İngiltere 1.lig’inde Fleetwood Town ve Shrewsbury ekibi karşı karşıya geliyorlar.. Yine çok kötü bir karşılaşmayı ele alacağız.. İki takımın da vasat oyunları fikstür’e de yansımış durumda ve son sıralamada yer alıyorlar… Fleetwood ekibinin son haftalarda ”biz ne halt ediyoruz?” gibi düşünmüş olabileceğini ve bu sayede bir şeyleri değiştirmeye çalıştıklarını düşünüyorum.. Çünkü o kadar seri mağlubiyetin ardına 2 galibiyet alabildiler.. Shrewsbury ise yine Fleetwood’dan daha iyi durumda diyebiliriz.. Çünkü Fleetwood gibi seri mağlubiyete tutulmamışlar en azından galibiyet almasını bilmiş bir takım.. İki takım da 22 puanda bulunuyor ve galibiyeti elde ederek 3 puanı almak için yarış halinde olacaklardır.. Maçı skor’a sürükleme gibi bir gerekçeleri olamaz bu yüzden bu karşılaşmanın birbirine denk takımlarda olduğunu düşünerek 1.5 tercihinin mantıklı olacağını düşünüyorum..
MS : Toplam Goller Üst (1.5)
BETNANO ORANI : 1.35
SAAT : 18:00
EDWARDCULLEN🗡️
Hull City – Blackburn Rovers Tahmini

İngiltere Championship | 24. Hafta’sında, Hull City ve Blackburn Rovers karşı karşıya geliyorlar… Blackburn ekibinin son haftalarda gerçekleştirdiği yükselişi görmemek mümkün değil… 24.haftaya geldiğimizde son haftalar özellikle müthiş performanslar sergileyen bir Blackburn ekibi görüyoruz… Blackburn Rovers çıktığı son 10 karşılaşmada sadece 1 mağlubiyet almış ve galibiyet derecesi olarak müthiş bir çizelge izliyorlar.. Şampiyonluk hala B.Rovers ekibi için mümkün… Lig’de 3.sırada bulunuyorlar ve lider ile aralarında sadece 3 puan farkı var… Şu anda çıktığı bu yolda mağlubiyet elde etmeyi geçtim beraberlik bile söz konusu olmamalı… Alınan her galibiyet başarıya giden bir adım olacaktır ve bu kadar performans sonrası kolay şekilde vazgeçmeyecekler… Hull City ise yığılmanın altında kalmış durumda kendisini yığılmanın ortalarına çıkarma niyetinde.. Bu karşılaşmada en az 2 gol öngörüyorum o yüzden sağlıklı şekilde, mantıklı orana almak iyisi olacaktır..
MS : Toplam Goller Üst (1.5)
BETNANO ORANI : 1.33
SAAT : 18:00
EDWARDCULLEN🗡️

v

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.