16.11.2021 Cebelitarık – Letonya Tahmini

Dünya kupası elemelerinde grup aşaması g grubunda Cebelitarık ve Letonya ekibi karşı karşıya geliyor…
Grubun iki başarısız takımı da karşı karşıya gelecekler, Cebelitarık ekibi geçtiğimiz günlerde Türkiye ekibiyle çıktığı karşılaşmadan çok büyük hasar almıştı..
6-0 galibiyetle Cebelitarık’ı deviren Türkiye umutlu bir yolda ilerliyor… Gruptan çıkma şansı çok yüksek olan Türkiye ekibinin özlenen görüntüleri bunlar…
Letonya da Türkiye ekibinden hasar alan diğer bir takım ve değer olarak Cebelitarık ekibinden daha iyi bir konumda olsa da kötü bir strateji izliyorlar…
Mağlubiyetleri fazla olan iki ekibin de ortalaması çok kötü durumda ve hiç olmazsa bir yeşil ışık yakmak istiyorlar bu yüzden istekli bir oyun oynanacağını düşünüyorum.
Bu istekli oyunla birlikte bu maçı 2 gol üzerine taşıyacaklardır…

MS: Toplam Goller Üst (2)
BETNANO ORANI: 1.40
Maç Saati: 22:45
Yazar : EDWARDCULLEN

16.11.2021 Karadağ – Türkiye Tahmini

Dünya Kupası elemeleri Grup aşamalarında Slovenya ve Güney Kıbrıs karşı karşıya geliyorlar…
Slovenya ekibinin daha avantajlı ve favori ekip olduğunu söylememize gerek yok diye düşünüyorum, Güney Kıbrıs’ın şansı bu karşılaşmada çok az..
Fakat yine de referans değerlere bakarak geçtiğimiz karşılaşmalarda oluşan durumlar çok şaşırtıcı, Slovenya ekibi en son 2013’te Güney Kıbrıs’ı mağlup edebilmişti..
Daha sonrasında 3 karşılaşmanın 2’sini G.Kıbrıs ekibi kazanmış ve diğerinde beraberlik sağlamışlardı..
Slovenya ekibinin bariz daha fark atabilecek bir takım olmasına rağmen G.Kıbrıs karşısında tutulmasının benzer örneklerini de DK üzerinde görebiliriz, buna birçok örnek verilebilir.
Yine geçmiş karşılaşmaları refere aldığımız zaman üste giden bir yön görebiliriz.
Güney Kıbrıs’ın form durumu 10 karşılaşmada 1 galibiyet ve çok kötü bir imza, Slovenya ekibiyse daha formda diyebileceğimiz bir tablo çiziyor…
Bu karşılaşmada Güney Kıbrıs ekibinin tutumu önemli olacak savunma yapsalar bile Slovenya ekibi döngüye nokta koyma derdinde ve bu karşılaşmada güzel bir imza atacağını düşünüyorum..

MS: Toplam Goller 1.5 ÜST
BETNANO ORANI: 1.32
Maç Saati: 17:00
Yazar : EDWARDCULLEN

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz