Bahis Tahminleri

EDWARDCULLEN KAZANDIRAN KOMBİNE

10.10.2020

10.10.2020 Lüksemburg – Güney Kıbrıs Maç Tahmini


Lüksemburg takımının ne yapacağı çok belirsiz ve sahaya çıktıklarında ne yapacaklarını kestirmek zor. Fakat bu karşılaşmada ön gördüğüm* bir şey var. Milli yolda ele aldıkları karşılaşmalara öncelikle göz atalım. Azerbaycan karşısında 2-1 zaferle ayrılan Lüksemburg ekibi Azerbaycan’lıların kırmızı kart görmesiyle gülen taraf olmuştu. Karadağ ekibine 2.maçında kaybeden ve kırmızı kart görerek evinde maçı bitiren ekip, sahadan yenilgiyle ayrılmıştı. Son karşılaşmada ise Liechtenstein ekibine mağlup olarak futbol severleri ve özellikle Cankatozturk adlı yazarımızı şoka uğratmıştı. *Güney Kıbrıs ise çıktığı 3 maçta da yenilgiye uğrayarak takım olamadıklarını göstermiş oldu. Lüksemburg ekibinin bu maçta kendisini göstereceğini düşünüyorum ve yenilgiye uğrayan bir takım karşısında daha güçlüler. İsteyenler çs olarak değerlendirebilirler. Tahminim Lüksemburg üzerine olacak.
Tahminim

MS: Lüksemburg

BETNANO ORANI: 2.21

Maç Saati: 16:00

Yazar : EDWARDCULLEN

10.10.2020

10.10.2020 Ukrayna – Almanya Maç Tahmini 

Uefa Ulusal Ligi A grubunda Ukrayna Almanya’yı konuk ediyor. Lige iki beraberlik ile başlayan Almanlar galibiyet peşinde Ukrayna deplasmanına çıkacak Aralarında son karşılaşmayı 2016 yılında oynayan 2 ekibin mücadelesinden Panzerler 2 – 0 lık galibiyetle ayrıldılar. Her ne kadar bir hazırlık karşılaşması havasında olsa da turnuvayı UEFA düzenlediğinden dolayı ben Almanların artık işi daha ciddi tutacağını ve Ukrayna karşısında ilk galibiyetini alacağını düşünüyorum. Tercihim maç sonunda Almanya’nın en az 2 golle galip geleceği yönünde olacak.

Tahminim

MS:ALMANYA TK. GOLÜ 1.5 ÜST

BETNANO ORANI: 1.32

Maç Saati: 21:45

Yazar : ERDALTZLR

10.10.2020

10.10.2020 İspanya – İsviçre Maç Tahmini

UEFA ‘ nın düzenlemiş olduğu hazırlık turnuvasının A grubunda İspanya evinde İsviçre’yi ağırlıyor. Grubun lideri İspanyollar oynadıkları 2 maçtan 1 galibiyet 1 beraberlikle ayrıldılar. İsviçre ise 1 mağlubiyet 1 beraberlik ile son sırada yer alıyor. Aralarında ki son maç 2018 yılında oynanan bir hazırlık mücadelesiydi ve bu karşılaşma 1-1 beraberlikle sonuçlandı. Her ne kadar bu mücadele de bir hazırlık maçı olsa da turnuvayı UEFA ‘ nın düzenlemesi takımlar arasında bir rekabet yaratması ülkelerin maçları biraz daha ciddiyetle oynamasına neden oluyor. İşte bu sebepten İspanya işin ciddiyetiyle sahaya çıkacaktır ve bu durumda İsviçre’ye fırsat tanımayacaktır. Tercihim İspanyolların kazanacağı yönünde olacaktır.

Tahminim

MS: İSPANYA KAZANIR.

BETNANO ORANI: 1.32

Maç Saati: 21:45

Yazar : HKN3028

10.10.2020

10.10.2020 Brezilya – Bolivya Maç Tahmini

Güney Amerika Dünya Kupası elemelerinde Güney Amerika’nın en güçlü ekibi Brezilya evinde Bolivya’yı ağırlıyor. İki takım arasında ki kadro kalitesini anlatmaya tartışmaya pek gerek yok zaten aralarında oynadıkları mücadelelerden de bu apaçık ortada oynadıkları son 5 mücadelenin hepsinde Brezilya rakibine karşı üstünlük sağlamayı başarmış. Bu mücadele de bir hazırlık mücadelesi olmadığı için Brezilya işi başından sıkı tutup rakibini kolay bir şekilde geçerek Dünya Kupasına katılma yolunda bir adım daha yaklaşacaktır. Tercihim Brezilya’nın tek başına bile 2.5 gol barajını aşacağı yönünde olacaktır.

Tahminim

MS: BREZİLYA TAKIM GOLÜ 2.5 ÜST

BETNANO ORANI: 1.29

Maç Saati: 03:30

Yazar : WOLF1907


TOPLAM ORAN :5.04

İlgili Mesajlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.