Bahis Tahminleri

EDWARDCULLEN VE HKN3028’DEN KASA KATLAMA KUPONU

11.11.2020 Belçika – İsviçre Maç Tahmini

Belçika ekibi İsviçre ile Hazırlık maçında karşılaşıyor… Uefa Uluslar’da liderlik konumunda bulunuyor.  Yemyeşil olan skor tablosuna fildişi beraberliği ile sekteye uğratan Belçika ekibi, İngiltere ile birlikte mağlup olmuştu. Bu mağlubiyetle beraber İzlanda karşısına çıkan ekip sahadan 1-2 galibiyetle ayrılmıştı.
İsviçre ekibi ise bu sene oldukça talihsiz ve yorgun devam ediyorlar. Tablolarında gözüktüğü üzere galibiyeti bulunmayan ekip çok talihsiz yoluna devam ediyor. Bu istikrarsızlık devam ettikçe İsviçre ekibi yenilenmedikçe bir değişim olacağını sanmıyorum. Bu karşılaşmada öne çıkan takım Belçika olacaktır.


MS: W1 BELÇİKA

BETNANO ORANI: 1.61

Maç Saati: 22:45

Yazar :EDWARDCULLEN

11.11.2020  Senegal – Bissau  Maç Tahmini

Afrika uluslar kupası eleme gruplarındaki 3. maçta turnuvanın favori takımlarından Senegal, Gine Bissau’yu evinde konuk ediyor. Senegal toplam 2 maçta 6 gol atıp, 1 gol yemiş. Bu da hem savunmacı hemde hücumcu bir takım olduğunu gösteriyor. Aynı şeyi Gine Bissau için şu şekilde yorumlayabiliriz bol gol atıp bol gol yiyebiliyor. Özellikle de kendi evinde oynadığı zaman avantaj sağlayabiliyor ancak deplasman da bir o kadar etkisiz oynuyor özellikle favori gözüken takımlara karşı.
Burada Senegal üstünlüğü kurup 1.5 gol barajını tek başlarına aşacaklarını düşünüyorum...

MS: SENEGAL TAKIM GOLÜ 1.5 ÜST

BETNANO ORANI: 1.31

Maç Saati: 19:00

Yazar : HKN3028

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir