Bahis Tahminleri

EDWARDCULLEN’IN EKİBİNDEN 3.25’lik KASA KATLAMA KUPONU

09.11.2020 St. Patricks – Bohemians Maç Tahmini


İrlanda Premier Lig’inde St. Patricks ile Bohemians karşı karşıya geliyor. Ligin 18. haftasında oynanacak bu karşılaşma öncesinde her ne kadar  zor olsa da Bohemians lider Shamrock ile arasında bulunan 9 puanlık farkı kapatmaya çalışıyor. St. Patricks ise düşme grubundan biraz daha uzaklaşmak için mücadelesine devam ediyor. Geride kalan 17 haftada 21 gol atıp 11 gol yiyen Bohemians 34 puanda 13 gol atıp 15 gol yiyen St. Patricks ise 21 puanda. İki takımda hemen hemen her maç gol atıp yemiş durumda. Aralarında ki son 5 maça baktığımız zaman 1.5 gol barajını geçemedikleri maçın olmadığını göreceğiz. Ben bu karşılaşmalarının da kısır geçmeyeceğini maçta en az 2 gol olacağını düşünüyorum. Tercihim 1.5 gol üstü şeklinde olacaktır.
Tahminim
MS: TOPLAM GOLLER 1.5 ÜSTÜ
BETNANO ORANI: 1.41

Maç Saati: 22:30
Yazar :  ERDALTZLR

09.11.2020 Holstein Kiel – Hamburg Maç Tahmini

Ligin 3.sırasında bulunan Kiel evinde Hamburg’u konuk ediyor. Bu sene şampiyonluğun 2 büyük adayı olan Kiel ve Hamburg’un aralarında keyifli bir rekabet bulunuyor. Kendi aralarında oynadıkları maçlarda Kiel’in üstünlüğü bulunuyor ancak Hamburg bu sene Bundesliga I’e çıkmayı çok istiyor ve bu istekleri futbollarına yansıyor. Her ne kadar çoğu maçından geriden gelerek galibiyetlere ulaşsalar da bu haklarını artık doldurduklarını düşünüyorum. Bu yüzden de bu maçtaki parolaları galibiyet olackatır. Kiel mütevazi bir takım fena futbol oynamıyorlar ancak aldıkları sonuçlar taraftarlarını tatmin etmiyor.

Bu maçta ki tahminim 2 takımında gol bulacakları yönünde hatta 3.5 gol barajını bile aşacakları kanısındayım...

Tahminim
MS: İKİ TAKIM DA GOL ATAR

BETNANO ORANI: 1.52
Maç Saati: 22:30

Yazar : hKN3028

09.11.2020  Pogon Szczecin – Bielsko-Biela Maç Tahmini

Polonya Ekstraklasa’da 2 maç eskiğiyle lider Rakow’un 6 puan gerisinde bulunan Pogon , Rakow’un puan kaybettiği haftada zayıf rakibi Bielsko’dan 3 puan alarak haftayı duble kazançla kapatmak niyetinde.Pogon ligde tek mağlubiyetini ilk hafta yaşamış sonraki sonrasında çıktığı 6 maçta 4 galibiyet 2 beraberlik çıkarmayı başarmıştı.Konuk ekip Bielsko 5 puanla 14. sırada yer alıyor , tek galibiyetlerini 15. sıradaki Mielec karşısında almışlardı; Özellikle deplasman aşırı zayıf olan Bielsko çıktığı 4 deplasman maçıda sadece 1 puan alabildi.Formda ve liderlik hedefini sürdüren Pogon’un rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

Tahminim
MS:POGON KAZANIR.
BETNANO ORANI: 1.48

Maç Saati: 20:00

Yazar : MBARAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir