Bahis Tahminleri, GÜNCEL SPOR HABERLERİ

Karma Canlı Kombine: 25.5.2020

25.05.2020

DONG THAP – HAİ PHONG (11:30)
Vietnam Kupası 1. Tur maçlarında Dong Thap ile Hai Phong karşı karşıya geliyor. Aralarında ki son 5 maça baktığımız zaman 2 maçta 2.5 gol barajı 2 maçta ise 3.5 gol barajını aştıklarını göreceğiz. Ligde oynadıkları maçlarda ise ikişer maç hariç hepsinde 2.5 gol barajını aşılmış. Bu istatistikler göz önünde bulundurulduğunda kupanın ilk tur mücadelesinde de gollü bir karşılaşma bekliyorum.Tercihim 2.5 gol üstü
MS: TOPLAM GOLLER 2.5 GOL ÜST
BETNANO ORANI : 1.71
ERDALTZLR

DUKLA PRAG – JİHLAVA
(19:00)
Çek Cumhuriyeti uzun bir aranın ardından lige dönüş yapan liglerden biri. Ligin köklü iki kulübü üst lig hedefi doğrultusunda karşı karşıya gelecek. Ev sahibi ekip 31 puan ile 5. sırada bulunurken, misafir takım 35 puan ile 2. sırada, play-off için avantajlı konumdalar. Dukla Prag play-off için daha çok puana ihtiyacı olan taraf. Jihlava rakibinin 4 puan üzerinde ve dav antajını korumak istiyor. İki takımın kendi aralarında oynadıkları maçlara göz attığımızda gollü karşılaşmalar göze çarpıyor. iki takımın da birbirlerine karşı üstünlük kurmaya çalışacakları bu karşılaşmada karşılıklı gol var seçeneği değerlendirilebilir.
MS: KARŞILIKLI GOL VAR
BETNANO ORANI : 1.53
WOLF1907

ARARAT YEREVAN – URARTU
(11:30)
Ermenistan Premier Ligi’nde haftanın kapanış maçında 28 puanla 5. sırada bulunan Ararat, 23 puanla 8. sırada bulunan Urartu’yu konuk ediyor. İki takım da şu zamana kadar inişli çıkışlı performanslar sergiledi fakat ligin son 10 haftalık form durumuna baktığımızda konuk ekip Urartu topladığı 21 puanla lider durumda bulunuyor. Bu şartlar altında oranı yüksek görünse de iki takımın da gol bulma ihtimalini yüksek görüyorum.
MS: HER İKİ TAKIM GOL ATAR
BETNANO ORANI : 1.97
mBARAN

TOPLAM BETNANO ORANI  : 5.15


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir