31.07.2020

VİRTUS ENTELLA – CİTTADELLA (22:00)
İtalya’nın Serie B liginin pandemi sonrası berbat bir yön izleyen iki takımı karşı karşıya geliyor. Pandemi dönüşü Cittadella ekibinin 3’lü seri yapması takıma nazar değdirmiş gibi. Dönüşten sonra 3 galibiyetin ardına seri olarak 5 mağlubiyete uğrayan cittadella ekibi yine de ligde 5.sıralamaya sahip. Virtus ekibi ise stratejik olarak sabit kalmak istemiş olmalı ki pandemi den sonra 9 maçtan sadece 2 galibiyeti bulunuyor.  Çoğu karşılıklı gole dayanan Virtus karşılaşmalarında golsüz biten tek maç son maçları olmuş. Cittadella ise pandemi sonrası golsüz maçı olmamış. Bu karşılaşmada takımları eşit düzeyde rekabetli görüyorum.  Bu sayede iki takımın da gol bulacağı bir maç tahmin ediyorum.
MS: HER İKİ TAKIM DA GOL ATAR
BETNANO ORANI : 1.88
EDWARDCULLEN


PARİS SAİNT/GERMAİN – LYON
(22:10)
Fransa Lig Kupası’nın final maçı, bir tarafta ligin başyargıcı PSG diğer tarafta ligin ortadirek takımı Lyon. Pandemi öncesinde ezici bir üstünlük sağlayan Psg takımı son 2 karşılaşmada 5-1 ve 4-2 gibi bir skorla Lyon’a ve diğer takımlara adeta ligin kralı biziz göndermesi yaptılar. Pandemi öncesi yenilmezlik serisine başlayan takıma pandemi de kötü bir ekseriyet yaratmadı ve dönüşleriyle beraber hep galip geldiler. Yenilmezlik serisi 9 olan PSG takımının Final maçında nasıl bir performans sergileyeceğini tüm taraftarlar merak ediyor. Karşılaşmanın özel olacağı ve kupayı evlerine götürecek olan PSG’ takımının bu karşılaşmada şova dayalı oynayıp noktayı koyacağını düşünüyorum. Öte yandan Lyon takımı da Avrupa’ya bilet alamadığı için bu karşılaşmada hüner göstermek zorunda. Bu şov karşılıklı golleri beraberinde getirecektir.
MS: HER İKİ TAKIM DA GOL ATAR
BETNANO ORANI : 1.55
CANKATOZTURK

ULL. KİSA – HAM-KAM
(19:00)
Norveç 1.ligin’de 5 maç sonunda hiç puan alamayan Ham-kam , 5 puanlı ull/kisa’ya konuk oluyor.Ham-kam bol gollü maçlara imza atmaya devam ediyor oynadıkları 5 maçın 4’ü 4.5 gol üstü olarak , 2si +7 gol olarak sonuçlanmıştı. Ev sahibi Ull/kisa’ya baktığımızda ise oynadıkları 5 maçın tamamında skor ürettiklerini görüyoruz.Gol bulma sorun olmayan fakat bir o kadar da defansif zaafiyeti olan iki takımın karşılaşmasında yine her iki takımın katkısıyla bol goller bekliyorum.Oranı yetersiz bulanlar @2.11 oranıyla 3.5 üst seçeneğini de değerlendirebilirler.
MS: TOPLAM GOLLER 2.5 ÜST
BETNANO ORANI : 1.45
mBARAN

TOPLAM BETNANO ORANI : 3.83

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz