Bahis Tahminleri, GÜNCEL SPOR HABERLERİ

Karma Kombine: 19.05.2020

19.05.2020

PAIDE – TULEVIK (19:30)
Estonya’da Meistriliiga Başladı. Ligin 2. hafta mücadelesinde Paide, Tulevik İle karşılaşIYOR. Geçen sezonun istatistiklerine baktığımızda Paide maç başına 2 gol atıp, 2 gol yiyor. Tulevik ise 1.8 gol atıp, 2.2 gol yeme ortalaması ile oynuyor. Zaten bol gollü geçen Estonya liginde bu maçta da 2.5 gol barajının kolay bir şekilde aşılacağını düşünüyorum.
MS: TOPLAM GOLLER 3.5 ÜST
BETNANO ORANI: 1.50

CANKATOZTURK

AHAL – ALTYN ASYR (16:30)
Türkmenistan’da Lider Ahal evinde takipçisi Altyn’i konuk ediyor. Geride bıraktığımız 7 haftada Ahal tek mağlubiyetini Altyn deplasmanında aldı. ( 6G 1M). Karşılaştıkları bu 2. maçta Ahal, kendi evinde oynamanın avantajını kullanarak Altyn’dan puan yada puanlar almayı başarıp, liderliğini perçinleyecektir.
MS: 1X ÇİFTE ŞANS AHAL
BETNANO ORANI : 1.38

ERDALTZLR

GUADALUPE – LIMON (00:00)
Kostarika ligi kaldığı yerden devam ederken ligin güçlü ve köklü ekiplerinden Limon bu sezon taraftarların beklenmedik sonuçlar ile hayal kırıklığına uğrattı. Ev sahibi ekip lig inişli çıkışlı bir performans göstererek lig yarışından geriden kaldı ve evindeki maçlarda etkili oynamaya çalışıyor. Limon son haftalarda toparlanma sürecinde ve aldığı sonuçlar da bunu gösteriyor. İki takımın aralarında oynadığı maçların gollü geçtiğini biliyoruz. Dolayısıyla bu maçtan iki takımın da gol bulacağını ve güzel bir maç olacağını düşünüyorum.
MS: HER İKİ TAKIM DA GOL ATAR
BETNANO ORANI : 1.82

WOLF1907

TOPLAM BETNANO ORANI : 3.69

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir