Bahis Tahminleri, GÜNCEL SPOR HABERLERİ

Karma Kombine: 21.05.2020

21.05.2020

MUSONGATI – ATHLETICO OLYMPIC (15:00)
Şampiyonluk yolunda mücadele eden Musongati kendi evinde Athletico Olympic’i ağırlayacak. usongati, aralarında yaptıkları son 5 maçta rakibine hiç yenilmedi (4G 1B). 1 maç eksiği olan Musongati’nin lider Messager ile aralarındaki puan farkı ise 4. Musongati ligde oynadığı son 2 maçında galibiyet alamadı, iki maçını da berabere tamamladı. Atletico oynadığı son 5 maçında 4 galibiyet alarak düşme hattından biraz da olsa uzaklaşmayı başardı. Musongati evinde etkili oynadığı futbol ile 3 puana ulaşan taraf olacaktır.
MS: MUSONGATI KAZANIR
BETNANO ORANI : 1.40

CANKATOZTURK

SHAKHTYOR SOLIGORSK – BELSHINA BOBRUISK (14:00)
Belarus Rezerv Ligi’ne kötü bir başlangıç yapan Belshina, Solihorks’a konuk oluyor. Konuk ekip 9 hafta sonunda sadece 9 puan toplayabildi ve bu maçlarda 18 gol atıp 19 gol yedi. Deplasmanda çıktığı 4 maçta ise sadece 1 puan alabilen Belshina, yediği 11 gole karşılık sadece 4 gol üretebildi. Ev sahibi ekibin performansı çok yüksek olmasa da rakibine göre gayet iyi durumda. Aralarında oynanan 8 maçın 6’sını ev sahibi ekip kazanırken, 2 maç beraberlikle sonuçlandı. Ev sahibinin kazandığı gollü bir maç olacağı yönünde beklentim var.
MS: TOPLAM GOLLER 2,5 ÜST
BETNANO ORANI : 1.45
MBARAN

SLAVİA (RES) – GRODEYA (RES)
(14:00)
Beyaz Rusya Reserve Ligi’nde son sıradaki iki takımın mücadelesini izleyeceğiz. Geride kalan 9 haftada Gorodeya kalesinde 34 gol gördü. Slavia ise toplamda kalesinde 23 gol gördü. Oynadıkları karşılaşmalarda gol bulabildiklerini de göz önünde bulundurursak kolay gol yiyen bu iki takımın mücadelesinde 3.5 gol barajının çok rahat bir şekilde aşılacağını düşünüyorum.
MS: TOPLAM GOLLER 3.5 ÜST
BETNANO ORANI : 1.74

RDALTZLR

TOPLAM BETNANO ORANI : 3.53

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir