Bahis Tahminleri

Yazarlarımız Edwardcullen ve Johnwall21’den “Minik KAR” 2’li Kombinesi!!

21.01.2021

Ankaragücü – Kasımpaşa Maç Tahmini

Süper Lig mücadelesinin 20.Haftasında Ankara’nın buz gibi soğuğunda karşı karşıya gelecek olan iki takıma şimdiden iyi bir oyun diliyorum. Oyuncular ısınmak için sahada sürekli koşuşacaktır buna eminim. Ligin düşme hattında 20.sırada bulunan Ankaragücü ekibi ve ligin 15.sırasındaki Kasımpaşa ekibi karşı karşıya geliyor.. Fakat yığılma olduğu için ve puan farkının ortalama bir değerde olduğu için takımların bu statüde kalacağını ve bu iki takımın da küme düşeceğini düşünmüyorum. Ankaragücü geçtiğimiz haftalarda olan güzel gidişatını sarsıntıya uğratmış ve yine kötü bir gidişata imzasını atmıştı. Aşağı yukarı benzer nitelikte olan iki takım görüyorum.
İki takım da mağlubiyetlerin arasına galibiyetler alabilmiş takımlar.. Belli bir düzende ve kuralda değiller. İki takımında performansı benzer düzeyde. Ligin demirbaşlarından aldıkları yenilgileri bu karşılaşmalarda şans oyunu olarak gördükleri için açık oynayacak tutuma sahipler. İki takımında karşılıklı golleri olacaktır..

MS: Her İki Takım Gol Atar

BETNANO ORANI: 1.59

Maç Saati: 19.00

EDWARDCULLEN

Liverpool – Burnley Maç Tahmini

Liverpool savunmada Van Dijk eksikliğini fazlasıyla hissediyor savunmada ki etkileri ciddi düşmüş durumda ama asıl sıkıntıyı bence hücumda yaşıyorlar önceki senelerden uzak bir görüntü çiziyorlar bunun savunmada ki zaafiyet ile bağlatılı olduğunu da söyleyebiliriz oyuncuların bireysel düşüşte olduklarını da. Önceki senelere göre daha kontrollü ve gol yememeye bağlı oynuyorlar skoru bulduktan sonra eski iştahları yok genelde 3 puanı korumaya yönelik bir oyun sergileniyor. Burnley oynadığı son 8 maçın 7 tanesi 2.5 alt seçeneği ile sonuçlandı gol atma konusunda sıkıntılı oldukları gibi yeme konusunda da dirençli bir ekip bu bağlamda bu maçtan 5 gol çıkmayacağını beklemek iyi bir tercih galibiyet noktasında ise artık hata lüksü olmayan Liverpool maçı kazanacaktır.

MS: Liverpool Kazanır 4,5 Alt

BETNANO ORANI: 1.57
Maç Saati: 23.00

JOHNWALL21

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir